Rekonstrukce bytu Plzeň | Černická stavební s.r.o.

Služby a řemesla

Nabízíme veškeré stavební úpravy a rekonstrukce v domech a bytech, rekonstrukce – renovace – bytových jader, rekonstrukce koupelny, kuchyně i celého bytu.

Rekonstrukce bytu Plzeň
Kompletní rekonstrukce bytů v Plzni, renovace bytového jádra v Plzni a okolí. Provádíme veškeré stavební úpravy a rekonstrukce v domech a bytech. Obklady a dlažby, vodoinstalace a topenářství, elektroinstalace, zednické práce, bourací a vyklízecí práce, malířské práce.

Rekonstrukce kuchyně Plzeň
Rekonstrukce kuchyně Plzeň. Celková montáž kuchyňské linky, připojení vodoinstalace, spotřebičů, dopojení odtahu pro digestoř. Elektrikářské práce, nové rozvody vody, nové rozvody odpadu, nové rozvody plynu, malířské práce, podlahářské práce.

Rekonstrukce koupelny Plzeň
Rekonstrukce koupelny Plzeň. Zajistíme rekonstrukci rozvodů vody a kanalizace, provedeme demontáž vany a instalaci vany nové. Dodáme a namontujeme veškerou sanitární techniku, dlažbu
a obklady dle Vašeho výběru

Součástí naší nabídky jsou vodoinstalatérské a topenářské práce, elektroinstalatérské práce, zednické, bourací, vyklízecí a malířské práce.
Provádíme montáž obkladů a dlažeb, koupelny, kuchyně, chodby, haly, rodinné domy a byty, komerční prostory, drobné stavební úpravy a zaměření, konzultace a poradenství.
Zajistíme montáž kuchyňské linky, připojení vodoinstalace, spotřebičů, rekonstrukci rozvodů vody
a kanalizace, demontáž vany a instalaci vany nové, položíme dlažbu a obklady.
Dodáme veškerou sanitární techniku (umyvadlo, sprchový kout, WC, bidet,…).
Umíme podlahy ze sádrovláknitých desek Farmacell (desky jsou výrazně tvrdší, pevnější a odolnější než sádrokarton), řezání zdí z jakýchkoliv materiálů a vyztužení otvorů, nejen dveřních.

 

Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás Zde

Kontakt

Nebo volejte

Tel. 606 026 707

Jízda Hummerem

 Naše weby

 Google+

Najdete nás také
na Google+

Dotační program
NOVÁ ZELENÁ

zelená úsporám

Kontakty

 

Tel. 606 026 707
remesla@cernicka-stavebni.cz

Provozovatel

 

Černická stavební s.r.o.

Nepomucká 208, Plzeň